Moja emerytura w bitcoinach. Blog o alternatywnej formie oszczędzania w kryptowalutach. Dodatkowy filar emerytalny, czyli eksperyment na lata.

Czas na zakupy

Jak może pamiętacie wiosną 2021 roku sprzedałem znaczną część DOGE po średniej cenie 0.43 USD zamieniając je na stablecoiny. Aktualnie ich cena jest prawie 10krotnie niższa, a na dodatek doszliśmy z ceną BTC do wartości poprzedniego ATH (ok. 20k USD). Nadszedł czas zużycia części odłożonych stablecoinów. Jak nie teraz to kiedy?
Rozpoczynam drobne zakupy DOGE/LTC/BTC i – uwaga – ETH. Ale o tym w następnym wpisie.

10 Comments

 1. Pięknie Ci to idzie :)
  Jestem tu od początku i jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłu i konsekwencji w działaniu.

  Emerytura jest blisko :)

 2. Powodzenia, super, ze Pan wrocil do dodawania postow :)

 3. Czy LTC z uwagi na wprowadzoną aktualizacje która robi z niego coina bardziej anonimowego który jest wycofany z giełd koreańskich to nadal dobra inwestycja? Rządy Państw nie lubią anonimowych walut.

 4. czy dobrze obliczylem, ze ostatnio kupil Pan BTC za okolo 28 tysiecy? bo dawniej mial Pan 1,59 na portfelu :) To jednorazowa zmiana strategii?

  • emeryt

   19 czerwca 2022 at 6:51 am

   Wydałem trochę USDT/USDC, które miałem ze sprzedaży DOGE ponad rok temu. Wszystko w ramach projektu. Proszę poszukac wpisów.

 5. Witam czy może pan powiedzieć gdzie teraz dokonuje zakupów ? I na czym przechowuje waluty ?

  • emeryt

   10 listopada 2022 at 6:28 am

   kantor stacjonarny btc potem zmiana na inne coiny na poloniex lub binance. Trzymam tylko na paperwallet. Zednych danych w internecie.

 6. Banki Centralne

  17 czerwca 2022 at 11:02 am

  Nie obawia się Pan tego, że Bitcoin niebawem spadnie jeszcze mocniej nawet do ~25k PLN? Przecież na horyzoncie jest globalna recesja, banki centralne podnoszą stopy procentowe, FED kilka dni temu podniósł stopy o 0.75! Strasznie dużo jak na FED. To samo z resztą inne banki centralne.

  Nie obawia się Pan, że kryptowaluty mogą niebawem bardzo mocno spaść?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*