Moja emerytura w bitcoinach. Blog o alternatywnej formie oszczędzania w kryptowalutach. Dodatkowy filar emerytalny, czyli eksperyment na lata.

łamiąca wiadomość

Dzisiaj nietypowo – kurs przebił 18k USD. Wg mnie dość ważny moment, pierwszy istotny od 2017 roku.
Bo scenariusze na dzisiaj są dwa – przebijamy ATH albo nie przebijamy.
Jeśli przebijamy to sky is a limit. Jeśli nie przebijamy no to zawracamy i jedziemy w dół. W tym co napisałem nie ma absolutnie nic odkrywczego ale jednak uświadomienie sobie tych możliwości dokładnie teraz – jest istotne. Bo najprawdopodobniej najbliższe tygodnie zdeterminują kurs na najbliższe miesiące/lata.
Osobiście uważam, że przebijemy ATH ale nie dzisiaj-jutro tylko w ciągu miesiąca. Po dzisiejszym wystrzale czas na odpoczynek, może korektę, może altSeason? I potem rajd do góry.

6 Comments

 1. No to czekamy i zobaczymy :-)

 2. Sprzedał Pan bitka? W tabeli „emerytura” widnieje 0 na BTC.

  • emeryt

   19 listopada 2020 at 1:56 pm

   Nie :-)
   jakis lokalny problem z exploratorem BTC. Wroci do normy.
   Z cala pewnoscia jak bede sprzedawal to poinformuje. Ale za niska na razie ta emerytura….

 3. Śledzę Pana zbiórkę już od wielu miesięcy. Oczywiście, nie mogę powiedzieć ze jestem pierwszym czytelnikiem, ale raz na pare miesięcy sobie poczytam. Oczywiście jestem pod wrażeniem wytrwałości. Mi starczyło siły na 3 miesiące comiesięcznych zakupów. Zrobiłem to 2lata temu, dziś zajrzałem- jest 2-3 razy więcej, dlatego postanowiłem spróbować raz jeszcze. Będę obserwował i mobilizował sam siebie.

 4. remont się kończy a ja zaczynam regularnie wpłacać. Na razie większość to ETH/BTC z niewielkim przyczółkiem DASH i LTC. No ale jak regularnie zacznę (tak ustrukturyzowanie, co miesiąc stała kwota, stały podział % to zobaczymy. Na razie trzy wpłaty – luty, wrzesień i grudzień i jestem 25% do góry. Niestety przespałem przełom marca, gdzie wszystko spikowało, ale no, nie miałem do tego głowy. :)

  Dzięki za stronę, HODL!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*