Moja emerytura w bitcoinach. Blog o alternatywnej formie oszczędzania w kryptowalutach. Dodatkowy filar emerytalny, czyli eksperyment na lata.

Ogłoszenia parafialne 2

  1. Coś tam poprawiłem w kodzie strony – może będzie lepiej. Jak nie to za 3 dni dostanę kolejnego bana od nazwy.pl
  2. Tak w skrócie i mniej wiecej co zrobiłem. Zdecydowałem się na re-balance portfela. Na doge odkładałem 15% kapitału a nagle okazało się, że jego wartość to ponad 80%. Wzrosty pieseła uważam za ekstraordynaryjne i z całą pewnością spadki będą równie spektakularne co wzrosty.
    Po 10% doge zamieniłem na BTC, LTC i DASH. 15% zostawiłem (przynajmniej na razie). Reszta poszła w USDT. Za te USDT będę podczas bessy dokupował krypto oprócz standardowych, comiesięcznych wpłat. Szczegóły oczywiście rozpiszę. Zakupione BTC, LTC i DASH są już przelane na adresy, na których oszczędzam – można poklikać i popatrzeć. Niestety na górkach sprzedają tylko absolwenci Hogwartu więc mnie sie nie udało wcelować w szczyt (jeśli już był). Sprzedałem sporo taniej. Dlatego nie jestem traderem tylko krypto-emerytem.
  3. Wykresy nie maja sensu – nie pokazują USDT.

1 Comment

  1. Super, szczerze mowiac zagladalem codziennie i juz myslalem, ze odkladanie na emeryture juz nie bedzie z wgladem dla osob trzecich :D
    Nic tylko sie uczyc od takiego emeryta (przyszlego).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*