Moja emerytura w bitcoinach. Blog o alternatywnej formie oszczędzania w kryptowalutach. Dodatkowy filar emerytalny, czyli eksperyment na lata.

Ogłoszenia parafialne

 1. Duzo ludzi wchodzi na strone. Strona jest zrobiona 6 lat temu na dodatek źle :-) wiec czesto nie działa. Obiecuje poprawić w maju.
 2. Zniknęły z walleta pieseły. Wykonuję operację piesełową. Szczegóły opiszę jak skończę bo sytuacja jest dynamiczna.

19 Comments

 1. Czyżby sprzedaż doge i zamiana na BTC? Jeżeli tak to wydaje się to mądrą decyzją.

 2. Obserwowalem i dziwila mnie kwestia piesela.. jak widac genialne posuniecie :) gratuluje

 3. Gdzie i jak zdobywać wiedzę w temacie krypto? Jakieś polecane kanały na YT, grupy, blogi, nie będące naganianiem na reflinki itd

 4. polecasz Prezesa, który od dawna nie wierzy w BTC i nie inwestuje w krypto? Prezesa, który mówi, że BTC to „tylko” zapis na komputerze?

  • emeryt

   21 kwietnia 2021 at 5:11 am

   A to my tu mamy sekte i musimy w coś wierzyć? Wspomnialem o nim bo wsrod 1000 idiotow naganiaczy czy nawiedzonych (jak Szczepan B), prezes wyróznia się spokojem i rozsądkiem. I tyle. Ja nie oglądam ani jego ani nikogo innego i to rozwiazanie polecam najbardziej.

   • jeśli Uki uda się na kanał prezesa, to z jego filmów dowie się, że krypto to ściema, btc po 50k to pomyłka i że czekamy na 0$ za btc

 5. a czemu DOGE jest 0 ?

 6. „Szczegóły opiszę jak skończę bo sytuacja jest dynamiczna” a kiedy skończysz operację ?

 7. Spróbuj odpowiedzieć obiektywnie. Czy gdybyś miał z tym projektem startować od zera w następnym miesiącu, to zrobiłbyś to?

 8. Mam pytanie, jak kupujesz / sprzedajesz i gdzie trzymasz coiny? Jakiś portfel w aplikacji np. wallet truth czy fizyczny specjalny pendrive na coiny?

  Pozdrawiam ;)

 9. Gdzie kupujesz/sprzedajesz coiny? Gdzie je trzymasz, fizycznie na pendrive do coinów, czy np. wallet truth?

  Pozdrawiam ;)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*